גישור משפחתי בפתח תקוה

מגשר מומלץ לענייני משפחה בפתח תקוה

גישור משפחתי

מצאו מגשר בפתח תקוה

אם אתם שרויים בסכסוך משפחתי והחלטתם לפנות למגשר בפתח תקוה צרו עמנו קשר :

 073-7843188

מגשר הינו דמות מתווכת בין שני צדדים המצויים בסכסוך. מגשר לענייני משפחה עוסק בישוב סכסוכים בתוך המשפחה כגון סכסוכים על רקע ירושות, התווית הסכמי ממון, סכסוכים עסקיים בתוך המשפחה ועוד  כיום, במקרים רבים מעדיפים בני משפחה ליישב סכסוכים באמצעות גישור.

 

מהו גישור משפחתי?

גישור משפחתי הוא תהליך ליישוב סכסוך בתוך המשפחה. בני משפחה הזקוקים ליישב סכסוך הקיים ביניהם ולהגיע להסכמות באמצעות גורם מתווך. תהליך גישור מתקיים באמצעות מספר מפגשים בהם נוכחים הצדדים בניהולו של המגשר המוביל את השיח בינהם. ראשית מנסה להבין המגשר את האינטרסים של כל אחד מהצדדים ובהמשך מנסה לסכם נקודות פשרה. לבסוף מנוסח הסכם המקובל על שני הצדדים.

 

באילו מקרים יש לפנות לגישור משפחתי?

גישור משפחתי מתאים במקרים שונים כמו למשל: כאשר ישנו סכסוך כספי בתוך המשפחה למשל על רקע צוואה וירושות. גישור משפחתי יכול להתאים כאשר בני זוג מעוניינים לכתוב הסכם ממון, גישור משפחתי מתאים כאשר ישנו שיתוף פעולה עסקי בתוך המשפחה והוא נקלע לסכסוך או למשל כאשר בני הזוג מחליטים להתגרש ומעוניינים להגיע להסכמות באמצעות תהליך גישור. בכל מקרה בו ישנו סכסוך משפחתי אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר להתייעצות עם מגשר בפתח תקוה.

 

כמה זמן אורך גישור משפחתי

תהליך גישור באופן כללי אורך מספר מפגשים הנמשכים בין 2-3 שעות. חלק מהמפגשים הם בנוכחות צד אחד והיתר בנוכחות שני הצדדים. תהליך גישור שאין בו קשיים מיוחדים אורך בין 3-6 מפגשים. 

 

צרו עימנו קשר למציאת מגשר לגישור משפחתי בפתח תקוה!

073-7843188

שתף