גישור משפחתי ביהוד מונוסון

מגשר מומלץ לענייני משפחה ביהוד מונוסון

גישור משפחתי

מצאו מגשר ביהוד מונוסון

אם אתם שרויים בסכסוך משפחתי והחלטתם לפנות למגשר ביהוד מונוסון צרו עמנו קשר:

 073-7843188

מגשר הינו דמות מתווכת בין שני צדדים המצויים בסכסוך. מגשר משפחתי עוסק בישוב סכסוכים בתוך המשפחה כגון סכסוכים על רקע ירושות, התווית הסכמי ממון, סכסוכים עסקיים בתוך המשפחה ועוד  כיום, במקרים רבים מעדיפים בני משפחה ליישב סכסוכים באמצעות גישור.

 

מהו גישור משפחתי?

גישור משפחתי הוא תהליך ליישוב סכסוך בתוך המשפחה. בני משפחה הזקוקים ליישב סכסוך הקיים ביניהם ולהגיע להסכמות באמצעות גורם מתווך. תהליך גישור מתקיים באמצעות מספר מפגשים בהם נוכחים הצדדים בניהולו של המגשר המוביל את השיח בינהם. ראשית מנסה להבין המגשר את האינטרסים של כל אחד מהצדדים ובהמשך מנסה לסכם נקודות פשרה. לבסוף מנוסח הסכם המקובל על שני הצדדים.

 

באילו מקרים יש לפנות לגישור משפחתי?

גישור משפחתי מתאים במקרים שונים כמו למשל: כאשר ישנו סכסוך כספי בתוך המשפחה למשל על רקע צוואה וירושות. גישור משפחתי יכול להתאים כאשר בני זוג מעוניינים לכתוב הסכם ממון, גישור משפחתי מתאים כאשר ישנו שיתוף פעולה עסקי בתוך המשפחה והוא נקלע לסכסוך או למשל כאשר בני הזוג מחליטים להתגרש ומעוניינים להגיע להסכמות באמצעות תהליך גישור. בכל מקרה בו ישנו סכסוך משפחתי אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר להתייעצות עם מגשר ביהוד מונוסון.

 

כמה זמן אורך גישור משפחתי

תהליך גישור באופן כללי אורך מספר מפגשים הנמשכים בין 2-3 שעות. חלק מהמפגשים הם בנוכחות צד אחד והיתר בנוכחות שני הצדדים. תהליך גישור שאין בו קשיים מיוחדים אורך בין 3-6 מפגשים. 

 

צרו עימנו קשר למציאת מגשר לגישור משפחתי ביהוד מונוסון!

073-7843188

שתף